2 pokoje 38 m², balkon, parking Chrzanów Mały
Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 30 Kwiecień, 2026 05:33
355 000 zł
8659 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:41 m2
- Zabudowa:Blok
- Piętro :3 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2014
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 355 000 zł / 8659 zł/m2
Opis oferty
Mieszkanie 37,7 m² 2 pokoje balkon 3 piętro Chrzanów MałyLokal do remontu, z funkcjonalnym układem i potencjałem inwestycyjnym.
Osobna kuchnia z możliwością usunięcia ściany działowej i uzyskania aneksu z salonem.
Szybki dojazd do Grodziska Mazowieckiego.
Dobra opcja pod wynajem, wówczas zachowanie oddzielonej kuchni ma duży sens.
TYLKO W METROHOUSE!
INFORMACJE:
-powierzchnia użytkowa: 37,7 m² (bez skosu w sypialni)
-powierzchnia całkowita: 41 m² (ze skosem)
-piętro: 3
-liczba pokoi: 2
-kuchnia: osobna (możliwość usunięcia ściany wg projektu i stworzenie aneksu)
-balkon
-łazienka
-miejsce parkingowe
-wiata - miejsce na rower
-stan: do remontu
ATUTY:
-możliwość zmiany układu (salon z aneksem)
-dobra opcja pod wynajem
-ustawne
-balkon
-spokojna lokalizacja z okolicy stawów z szybkim dojazdem do Grodziska Mazowieckiego i Warszawy
UKŁAD:
-salon, kuchnia i korytarz 21,3 m²
-sypialnia 9,6 m² (bez skosu)
-łazienka 4,6 m²
-przedpokój 2,4 m²
OKOLICA:
-dogodny dojazd do Grodziska Mazowieckiego i Warszawy
-podstawowa infrastruktura w zasięgu
-w okolicy stawy
-przystanek autobusowy ok. 10 min. pieszo
-pkp ok. 10 min. autem
---
Część zdjęć wykorzystanych w ogłoszeniu ma charakter poglądowy i stanowi wizualizacje, które mogą różnić się od rzeczywistego stanu nieruchomości.
---
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.